fašisti, jděte do prdele!
moje vykonstruovaný city vás nemusí zajímat

Willkommen bei Rita-Linne

29. prosince 2013 v 4:49 | Rita-Linne von Schaft |  Drobky ze života
Jmenuji se Rita-Linne von Schaft.
Moji známí mají sklony říkat mi Trinity, což jim nezazlívám, poněvadž už jsem vystřídala tolik jmen, že už mě žádný nehanlivý pseudonym neurazí.

Tento blog se stane skladištěm mých nápadů. Skladištěm, které bude zamčené jen paranoiou, že lidé jsou slušní a nekradou. Sama se proto budu snažit u veškeré grafiky uvádět zdroje, protože to přece jen není fér vůči těm, kteří tu grafiku tvořili. Vy mi na oplátku neberte to, co napíšu. Je to pro mě dost cenné, a ačkoli je pro mě radost psát, stojí mě to čas, který bych, buďme upřímní, mohla využít užitečněji.
Budu vděčná za každou pozitivní reakci na mé články a za každou konstruktivně negativní budu vděčná dvojnásobně. Nebudu zde tolerovat žádné reklamy, spamy ani takové to ubohé škemrání o hlasy v nějakých anketách nebo kdekoli jinde. Pokud mě někdo bude bez příčiny urážet, nechť se připraví na virtuální vykrvácení; umím to s počítači zatraceně dobře a pokud budu chtít, najdu si vás, zmáčknu vás pod krčkem a nadělám z vás boty. Takže si nějaké ty peprnosti třikrát rozmyslete.

Materiály, které mi za to stojí nebo jsou pro mě nějak citově důležité, sem přesunu ze svého bývalého blogu. Nic tedy není krádež, vše je legální, poněvadž jsem pořád ta samá osoba a kradu možná tak sama pro sebe od sebe samé. Akorát jsem z toho blogu byla nucena okolnostmi odejít poněkud nepěkným způsobem, takže nebudu uvádět zdroj; chytří lidičkové by si ho stejně dopátrali a zjistili si vše, co potřebují (i co nepotřebují).
Zdroje věcí z designu jsou zde:

Stejně si ovšem myslím, že by tento blog časem vznikl. Potřebovala jsem změnu klimatu a, kápnu božskou, byla jsem unavená. Bylo mi tam skvěle, ale měla jsem pocit, že už nemám, čím bych ten blog dotáhla k dokonalosti; resp. věděla jsem, že není dokonalý, ale nevěděla jsem, co mám udělat pro to, aby byl, a nechtěla jsem se nikoho prosit o rady, protože už by za tím nestála jen má práce.
A teď jsem tady. S relativně čistým štítem, relativně zastřenou divokou minulostí. Ale jsem to zase já. A chce se mi smát.

T.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Étrange et fou créature Ge Étrange Étrange et fou créature Ge Étrange | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 0:50 | Reagovat

Tak ať ti to tady vydrží déle a nevyskytnou se další nepěkné události ke stěhování.

2 Podivná Emily Podivná Emily | Web | 8. února 2014 v 22:51 | Reagovat

Ten parchant Sherlock žije...
o.O :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
něžně se cukají, něžně se zvedají mrtví již nově narození
jejich roztrhaná těla a mokré duše
něžně vzdychají uchvácené svými pohřby
kdo je povolal k tanci?