fašisti, jděte do prdele!
moje vykonstruovaný city vás nemusí zajímat

Něco, co z klávesnice neopravím

17. února 2014 v 18:32 | Rita-Linne von Schaft |  Random zajímavosti
Spoustu věcí v mém životě (ačkoli se to dá samozřejmě aplikovat na téměř kohokoli) se dá jednoduše spravit za pomocí klávesnice, před kterou můžu sedět jak s rozcuchanými vlasy a schovaná za obroučkami obrovských brýlí, tak s cihlově rudou rtěnkou na rtech a tyrkysovými linkami rámujícími mé oči. Vlastně se tak dala vyřešit většina mých problémů. Soukromé výzkumy, zápisy ze sociologicko-psychologických experimentů a sem tam i nějaká zpráva o setkání na čaj se dá převést do roztančených pixelů na obrazovce jedenáct let starého a nedávno bravurně přeprogramovaného notebooku a rozletí se do náruče všem tajným agentům i jiným lidem, které to zajímá o něco méně.
Nedávno se však v mém životě objevilo několik problémů, které z klávesnice jen tak neopravím. Nedostatek serotoninu v krevním řečišti mě duševně bourá a neustálá pohotovost také není zrovna žádná výhra.
Nehodlám se tu vypisovat ze všech svých pseudožalů, jen jsem chtěla nastínit mou aktuální emoční bilanci, která zrovna není vyvedena v pastelových barvách, a chtěla tím objasnit svou nepřítomnost na blogu, nikoli se omlouvat a vymlouvat a vymýšlet si kdejaké ptákoviny o random nezáživných věcech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Podivná Emily Podivná Emily | Web | 18. února 2014 v 9:06 | Reagovat

Kašli na blog a koukej se uzdravit!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
něžně se cukají, něžně se zvedají mrtví již nově narození
jejich roztrhaná těla a mokré duše
něžně vzdychají uchvácené svými pohřby
kdo je povolal k tanci?